Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Genel iletişim

Fatih Erdem

+90 5332810296

fatih.erdem@renault-trucks.com

* Sizinle ilgili topladığımız verileri görüntüleme ve gerekirse düzeltme hakkına sahipsiniz. Sizinle ilgili topladığımız verileri size sunmak için bir erişim ücreti talep edebiliriz. Bilgilerinizin yanlış olması durumunda veya bizimle ilgili bilgi almak istemiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin: RENAULT TRUCKS, Dijital Kanal (TER C50 2 56) 99 Route de Lyon, 69806 Saint Priest Cedex / Fransa

——

Yürürlükteki düzenlemeler ve özellikle kişisel verileri koruma kanunları uyarınca uygulamada yaptığınız yorumların tarafsız ve amaç doğrultusunda olması ve insan haklarını ihlal etmemesi gerektiğini hatırlatmalıyız. Bir ihlal durumunda kişisel ve cezai olarak sorumlu olursunuz.

Conformément à la règlementation en vigueur et notamment celle sur la protection des données personnelles, nous attirons votre attention sur le fait que les commentaires que vous saisissez dans l'application doivent être objectifs et en adéquation avec le but recherché et ne pas porter atteinte aux droits des personnes. En cas de manquement vous engagez votre responsabilité civile et pénale.